Sprzedawca profesjonalnych maszyn do produkcji mebli

WARUNKI SPRZEDAŻY MASZYN UŻYWANYCH:

Maszyny pochodzą z niemieckich zakładów produkcyjnych lub warsztatów naprawczych. Nasza firma ABDAX organizuje wyjazdy do Niemiec w celu obejrzenia i przeprowadzenia prób technicznych na oferowanych maszynach. Pomagamy przy negocjacjach. W naszej ofercie są jedynie maszyny w dobrym stanie technicznym, gotowe do pracy. Nasza specjalność to pilarki do rozkroju pakietów płyt, okleiniarki, centra obróbcze.

Sprzedający

ABDAX Klaus Beckmann Holzbearbeitungsmaschinen GmbH & Co. KG
Frettholz 25
32683 Barntrup
Tel.: 0049 5263 - 955723
Fax: 0049 5263 - 955724
klaus.beckmann@abdax.de

Ceny

w EUR, "z zakładu", z demontażem i załadunkiem (o ile nie jest zaznaczone inaczej) bez kosztów transportu, ubezpieczenia, uruchomienia itp.

Warunki płatności:

standartowo - 30% przedpłata w celi rezerwacji maszyny, reszta przed wysyłką, istnieje możliwość negocjacji w.w. warunków

Transport maszyn:

klienta lub organizowany przez nas

Serwis:

w zakresie pilarek do rozkroju pakietów płyt, okleiniarek dysponujemy własnym polskim serwisem, w przypadku innych maszyn współpracujemy z polskimi wyspecjalizowanymi serwisantami.

Ceny maszyn podajemy poprzez kontakt telefoniczny t.j 0048-22-6198717 lub e-mailem biuro@abdax.com.pl ZASTRZEGAMY MOŻLIWOŚĆ MIĘDZYSPRZEDAŻY DO MOMENTU WPŁYNIĘCIA PRZEDPŁATY